Nawiertak fazownik NC węglik 90 stopni 4 mm VHM
NC
Szczegóły produktu
Parametry techniczne produktu: Nawiertak NC VHM 4,0
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| średnica robocza [D] | 4,0 mm |
| długość robocza [L1] | 12,0 mm |
| długość całkwita | 50,0 mm |
| chwyt | 4,0 mm |
| materiał | węglik 55HRC |
| kąt | 90* |
| powłoka | TIN-SI |
| sygnatura | 11007 |


Rozmiar
Nawiertak NC 4


