Nawiertak fazownik NC węglik 90 stopni 3 mm VHM
NC
Szczegóły produktu
Parametry techniczne produktu: Nawiertak NC VHM 3,0
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| średnica robocza [D] | 3,0 mm |
| długość robocza [L1] | 8,0 mm |
| długość całkwita | 50,0 mm |
| chwyt | 3,0 mm |
| materiał | węglik 55HRC |
| kąt | 90* |
| powłoka | TIN-SI |
| sygnatura | 11006 |


Rozmiar
Nawiertak NC 3


