Wiertło węglikowe pokrywane VHM 12,5 x 77 x 124 mm 5D 55HRC TiSiNWiertło węglikowe pokrywane VHM 3,0 x 28 x 66 mm 5D 55HRC TiSiN
Wiertło węglikowe pokrywane VHM 13 x 77 x 124 mm 5D 55HRC TiSiN
wiertło węglikowe
Szczegóły produktu
Parametry techniczne produktu: Wiertło VHM fi 13,0
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| średnica robocza | 13,0 mm |
| średnica chwytu | 14,0 mm |
| długość robocza | 77,0 mm |
| długość całkowita | 124 mm |
| materiał | węglik- pokrywany TiSiN |
| chłodzenie wewnętrzne | nie |
| producent | KNS |
| kąt | 140 |


Symbol
wiertło VHM fi 13


