Wiertło węglikowe pokrywane VHM 11 x 71 x 118 mm 5D 55HRC TiSiNWiertło węglikowe pokrywane VHM 12 x 71 x 118 mm 5D 55HRC TiSiN
Wiertło węglikowe pokrywane VHM 11 x 71 x 118 mm 5D 55HRC TiSiN
wiertło węglikowe
Szczegóły produktu
Parametry techniczne produktu: Wiertło VHM fi 11,0
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| średnica robocza | 11 mm |
| średnica chwytu | 12,0 mm |
| długość robocza | 71,0 mm |
| długość całkowita | 118 mm |
| materiał | węglik- pokrywany TiSiN |
| chłodzenie wewnętrzne | nie |
| producent | KNS |
| kąt | 140* |

Symbol
wiertło VHM fi 11


